Weleda krem do rąk z rokitnika zwyczajnego

Zastosowanie Weleda krem do rąk z rokitnika zwyczajnego (Opakowanie: 10 ml)Ten intensywnie pielęgnujący krem idealnie nadaje się do szybkiej regeneracji zniszczonej skóry dłoni i paznokci. Roztacza świeży, owocowy zapach, niemal natychmiast się wchłania, nie tworząc tłustej warstwy, nie wywołuje reakcji alergicznych.

Cenny olejek rokitnikowy z wysoką zawartością witaminy C i nienasyconych kwasów tłuszczowych chroni skórę i paznokcie przed utratą tłuszczu i wilgoci. Wraz z delikatnym olejkiem sezamowym utrzymuje skórę w stanie równowagi i zapewnia jej doskonałą pielęgnację. Nawet szorstka i zniszczona skóra dłoni skóra staje się gładka i miękka. Sugestywny, owocowy zapach z naturalnych olejków eterycznych z mandarynki, grapefruita i pomarańczy pobudza do życia i poprawia nastrój, daje uczucie świeżości i zmysłowego komfortu. Wytwarzany wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych oraz konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych. Testowany dermatologicznie.

Składwoda, olej sezamowy, alkohol, hydrolizat wosku pszczelego, skrobia tapioki, lizolecytyna, wosk pszczeli, gliceryd kwasu tłuszczowego, olej rokitnikowy, ksantan (naturalny środek spęczniający), mieszanina naturalnych olejków eterycznych.Sposób użyciaPo umyciu rąk (lub w razie potrzeby) niewielką ilość kremu nanieść na skórę dłoni i lekko wmasować. Weleda krem do rąk z rokitnika zwyczajnego (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/95945faeb9a34a291b2877d61af314055fd35935.jpg