Weleda krem z coldcream

Zastosowanie Weleda krem z ColdCream (Opakowanie: 30 ml)Weleda krem z ColdCream (Opakowanie: 30 ml) jest przeznaczony do intensywnej pielęgnacji i ochrony skóry twarzy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak np. mroźny wiatr, niska temperatura, suche/ogrzewane powietrze). Wzmacnia naturalną barierę ochronną i płaszcz lipidowy skóry – w szczególności suchej i bardzo suchej – intensywnie ją odżywiając.

Zgodność potwierdzona dermatologicznie.Efekt działania Weleda krem z ColdCream (Opakowanie: 30 ml)Weleda krem z ColdCream (Opakowanie: 30 ml) z wysokiej jakości woskiem pszczelim i czystymi olejkami roślinnymi wzmacnia warstwę lipidową skóry i ochrania w szczególności wrażliwą, delikatną skórę twarzy przed wysychaniem. Naturalne olejki eteryczne zapewniają dodatkowo przyjemny zapach. Z Weleda krem z ColdCream (Opakowanie: 30 ml) skóra jest delikatna, miękka, elastyczna i zachowuje zdrowy wygląd.

Termin ColdCream – oznacza tradycyjną recepturę kremu na bazie wosku pszczelego z wyjątkowo dużą zawartością tłuszczu, co zapewnia efekt przyjemnego chłodzenia.Skład(INCI) Water (Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Beeswax (Cera Flava), Glyceryl Linoleate, Fragrance (Parfum)*, Hectorite, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*
*z naturalnych olejkówŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaNakładać rano na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu – krem stosować równomiernie i oszczędnie – nie aplikować grubej warstwy.
W celu intensywnego nawilżenia – 1-2 razy w tygodniu zaleca się dodatkowe zastosowanie łagodzącej maseczki z olejkiem migdałowym Weledy.Weleda krem z ColdCream (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d89a283931a8b22361979a5785d45b4663443251.jpg