Weleda olejek do masażu miejsc intymnych

Zastosowanie Weleda Olejek do masażu miejsc intymnych (Opakowanie: 50 ml)Większość kobiet chciałaby, aby poród przebiegł bez konieczności nacinania krocza. Dlatego w ramach kompleksowych przygotowań do porodu zaleca się masaż okolicy krocza, które dzięki temu staje się miękkie i elastyczne. Weleda Olejek do masażu miejsc intymnych (Opakowanie: 50 ml) to specjalnie stworzony naturalny produkt pielęgnacyjny, przygotowujący ciało kobiety do porodu. Dzięki kompozycji łagodnego olejku migdałowego i bogatego w witaminę E olejku ze skiełkowanych ziaren pszenicy masaż z użyciem Weleda Olejek do masażu miejsc intymnych (Opakowanie: 50 ml) poprawia ukrwienie, działa rozluźniająco na tkankę krocza i wspomaga jej elastyczność. Łagodna mieszanka naturalnych olejków eterycznych jest dostosowana do wrażliwego obszaru krocza. Efekt działania Weleda Olejek do masażu miejsc intymnych (Opakowanie: 50 ml)
zmniejsza konieczność wykonania nacięcia krocza lub ryzyko pęknięcia krocza podczas porodu
poprawia elastyczność, wzmacnia ukrwienie tkanek krocza
zawiera 100% naturalne składniki dostosowane do wrażliwych okolic intymnych
bezpieczny i sprawdzony
Składolej migdałowy, olej ze skiełkowanych ziaren pszenicy, mieszanina naturalnych olejków eterycznych.

(INCI): prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, triticum vulgare (wheat) germ oil, fragrance (parfum)*, limonene*, linalool*, citronellol*, geraniol*, citral*, eugenol*
*składniki pochodzą z certyfikowanych upraw organicznych
Środki ostrożnościW przypadku pacjentek u których została stwierdzona nadwrażliwość lub uczulenie na składniki zawarte w olejku, nie powinien być stosowany Sposób użyciaWeleda Olejek do masażu miejsc intymnych (Opakowanie: 50 ml) powinien być stosowany regularnie już od 34 tygodnia ciąży.
Masaż należy przeprowadzać po uprzednio dokładnej higienie miejsc intymnych oraz umyciu dłoni (najlepiej po kąpieli) co drugi dzień (3-4x w tygodniu) przez około 5-10 minut. Masaż należy wykonać ruchami okrężnymi w kierunku ruchu wskazówek zegarka. Po ukończenia masażu, resztki olejku należy usunąć ciepłą, czystą wodą.

Dodatkowe informacjeOlejek do masażu miejsc intymnych należy stosować regularnie od 34 tygodnia ciąży.
Weleda Olejek do masażu miejsc intymnych (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/08ebad914169fd14aef9a62841adc6bec0819b5c.jpg