Weleda olejek roślinny z nagietkiem – nieperfumowany

Zastosowanie Weleda Olejek roślinny z nagietkiem – nieperfumowany (Opakowanie: 200 ml)Nieperfumowany olejek roślinny z nagietkiem dla dzieci i niemowląt jest idealny do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry oraz łagodnego mycia w obszarze pieluszkowym.
Czysty wyciąg z nagietka zapobiega podrażnieniom i odparzeniom skóry
Cenny olejek sezamowy otula skórę przyjemnym ciepłem i wspomaga naturalne funkcje skóry
Olejek ten idealnie nadaje się do delikatnego masażu niemowląt.
Nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych i konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych. Substancje roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Potwierdzono dermatologicznie, że jest on bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nawet w przypadku skóry wyjątkowo wrażliwej i atopowego zapalenia skóry.

Składolej sezamowy, wyciąg z kwiatów nagietka.

(INCI): Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract.Sposób użyciaPo kąpieli lub myciu rozprowadzić małą ilość olejku na powierzchni dłoni i delikatnie nanieść na osuszoną skórę niemowlęcia. W celu zastosowania olejku w obszarze pieluszkowym nanieść niewielką ilość na wilgotną watę lub miękki ręcznik papierowy i dokładnie oczyścić skórę. Ważne jest, aby na powierzchni skóry nie było pozostałości kału. Po oczyszczeniu skóry należy stosować krem z nagietkiem dla niemowląt (przy spowodowanych wilgocią oznakach stanów zapalnych) lub pielęgnacyjny krem dla dzieci. Weleda Olejek roślinny z nagietkiem – nieperfumowany (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/550d0163ba3632dd4382fc8acfb42454dec5c053.jpg