Weleda pasta do zębów z nagietkiem

Zastosowanie Weleda pasta do zębów z nagietkiem (Opakowanie: 75 ml)Weleda pasta do zębów z nagietkiem (Opakowanie: 75 ml) naturalnie wzmacnia twoje dziąsła. Zawiera delikatnie polerujący zęby węglan wapnia (kreda), który czyści zęby delikatnie i dokładnie. Regularne stosowanie pasty chroni zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym.

Pasta do zębów jest szczególnie przeznaczona dla osób, które chcą zrezygnować z olejku miętowego na przykład w ramach leczenia homeopatycznego. Zamiast olejku miętowego w składzie zawarty jest łagodny olejek kopru włoskiego, które również nadaje uczucie świeżości w ustach.Efekt działania Weleda pasta do zębów z nagietkiem (Opakowanie: 75 ml)Zawarty w paście do zębów Weleda kojący wyciąg z nagietka zmniejsza stan zapalny i przyczynia się do utrzymania zdrowej jamy ustnej.Składwoda, węglanu wapnia, gliceryna, tlenek glinu, alkohol, wyciąg z nagietka (Calendula) wyciąg z mirry, olejek koprowy, guma ksantanowa, sól amonowa kwasu lukrecjowego.

Water (Aqua), Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Calendula Officinalis Extract, Commiphora Myrrha Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Xanthan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene*. * from natural essential oils
Weleda pasta do zębów z nagietkiem (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/255c6cd9fa274e59d58cbfdfbbbd2850bb8b7509.jpg