Wellnoise stopery do uszu

Zastosowanie Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.)Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) w spoób bezpieczny i pewny tłumią nadmierny hałas. Chronią przed negatywnymi skutkami przebywania w nadmiernym hałasie.
nadmierny hałas w miejscu pracy
zapewniają spokojny sen
odpowiednie w podróżach, na campingu czy szpitalu
regulują również ciśnienie (np. lot samolotem)
Efekt działania Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.)Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) w sposób bezpieczny zamykają światło kanału słuchowego zewnętrznego dzięki czemu chronią użytkownika przed nadmiernym hałasem, jednocześnie ułatwiając skupienie czy zapobiegając uszkodzeniu słuchu. Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) zostały wykonane z wysokiej jakości miękkiego sylikonu aptecznego. Bezpieczne i higieniczne. Odpowiednie do codziennego, wielokrotnego użytku. SkładWykonane w 100% z silikonu o medycznej jakości Środki ostrożnościOsoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie nie powinny go stosować. Sposób użyciaUmieść Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) delikatnie w otworze kanału słuchowego i dociśnij. Aplikacja wyłącznie na uprzednio oczyszczony i osuszony kanał słuchowy.

Aby usunąć Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) delikatnie pociągnij i wyjmij stoper. Dodatkowe informacjeprzeznaczone do wielokrotnego użytku
dla zachowania maksymalnej higieny po każdym użyciu zaleca się oczyścić stoperWellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/12f1212049a83555612cc8cacfb736f972b7bb03.jpg