Witamina c w proszku

Zastosowanie Witamina C w proszku (Opakowanie: 100 g)Witamina C w proszku (Opakowanie: 100 g) to suplement diety pomagający zwalczać niedobory tego związku lub zaspokajać podwyższone wymagania, których nie jest w stanie zapewnić dieta. Szczególnie preparat ten polecany jest sportowcom uprawiającym wyczynowo sport, kobietom w ciąży oraz w okresie laktacji, osobom palącym oraz osobom starszym. Niedobór witaminy C może także pojawić się u osób mających stresującą pracę. Warto także zaopatrzyć się w ten produkt w okresie jesienno-zimowym, ponieważ witamina C może wspomagać układ odpornościowy i wzmacniać naczynia krwionośne. Dzienne zapotrzebowanie osoby dorosłej na witaminę C wynosi 100mg.Efekt działania Witamina C w proszku (Opakowanie: 100 g)Witamina C chroni komórki organizmu przed wolnymi rodnikami, czym przyczynia się do niwelowania ryzyka wystąpienia stresu oksydacyjnego. Wspomaga także metabolizm cholesterolu.SkładKwas askorbinowy. 300 mg witaminy C odpowiada 375% RWS.
Waga netto: 100 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Osoby z zaburzeniami pracy nerek powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego preparatu.
Sposób użyciaJeśli nie zalecono inaczej 1-2 szczypty proszku dodać do w szklanki z wodą, zimną herbatą czy zimnym napojem i wypić.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Witamina C w proszku (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/fbf7a4edf198c80b10ac59c5a8d8254d349a0832.jpg