Zentramin bastian classic tabletki

Zastosowanie Zentramin Bastian Classic tabletki (Opakowanie: 100 szt.)Zentramin Bastian Classic tabletki (Opakowanie: 100 szt.) to suplement diety dostarczający do organizmu dodatkową porcję magnezu, potasu i wapnia. Produkt pomaga niwelować skutki odwodnienia organizmu.

Preparat może być stosowany u osób borykających się z niedoborami minerałów w diecie, szczególnie w przypadku częstych aktywności fizycznych wywołujących nadmierną potliwość skórną.

Produkt może być zażywany także w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na minerały.Efekt działania Zentramin Bastian Classic tabletki (Opakowanie: 100 szt.)Przyjmowanie suplementu może przyczynić się do zniwelowania deficytów potasu, wapnia i magnezu w organizmie, a także ograniczyć ryzyko pojawienia się niedoboru tych elementów w przyszłości.

Produkt wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, jak również pracę mięśni i funkcji psychicznych.

Preparat pomaga ograniczać ryzyko nadmiernego osłabienia kości szkieletowych i zapobiegać niewłaściwej mineralizacji szkliwa.SkładZawartość składników odżywczych w dziennej zalecanej ilości (6 tabletek) / %RWS:

Potas: 300 mg / 15%
Wapń: 120 mg / 15%
Magnez: 56 mg / 15%

Składniki: cytrynian potasu, stabilizator: glicyna, sole wapniowe kwasu cytrynowego, skrobia kukurydziana, sole magnezowe kwasu cytrynowego, wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, środek antyadhezyjny: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, stabilizator: poliwinylopirolidon, środek antyadhezyjny: dwutlenek krzemu.
Produkt bez zawartości laktozy i glutenu

Waga netto: 50 g
Środki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej jest 6 tabletek dziennie. Tabletki należy spożywać w 3 porcjach po maksymalnie 2 tabletki. Suplement należy popić odpowiednią ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej ilości do spożycia. Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Zentramin Bastian Classic tabletki (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/1fa354fee091f3cb4252d010864cee0ccd1316fd.jpg