Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach

Zastosowanie Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.)Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) to kolorowe plastry z zabawnymi motywami zwierząt. Chronią drobne urazy i zapewniają optymalne gojenie się ran. Dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu sprawdzą się na każdy rodzaj zranienia.
Efekt działania Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.)Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) to plastry przeznaczone specjalnie dla dzieci. Są odpowiednie do każdego rodzaju skóry – nawet tej wrażliwej u najmłodszych. Produkt jest wodoodporny i oddychający. Umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Został przebadany dermatologicznie. Jego skuteczność została potwierdzona dermatologicznie.
Kolorowe motywy zwierząt z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Dzięki temu żaden maluch nie będzie wkrótce pamiętał o bólu, który wywołało zranienie.
Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) wykonane są z naturalnych materiałów, całkowicie bezpiecznych dla skóry.
SkładW opakowaniu znajduje się 10 sztuk plastrów w dwóch wielkościach.
Środki ostrożnościWyłącznie do użytku zewnętrznego. Sposób użyciaDokładnie oczyścić i osuszyć obszar rany. Oderwać papier zabezpieczający i nakleić na ranę tak, by warstwa kleju nie dotykała zranienia. Docisnąć i wygładzić.Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ee76a0ebd82078e205c60a42f9a42d38b04f1321.jpg