Żurawina kapsułki 400 mg

Zastosowanie Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.)Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety zalecany osobom uskarżającym się na problemy zdrowotne z układem moczowym. Żurawina jest naturalnie bogata we wtórne związki roślinne takie jak flawonoidy, polifenole i proantocyjanidyny, a także witaminy i minerały. Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.) wzmacnia również naturalne mechanizmy obronne organizmu.Efekt działania Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.)Zawarte w Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.) substancje uniemożliwiają bakteriom E.coli przyleganie do nabłonka ścian dróg moczowych, dzięki czemu wydalanie ich jest bardziej wydajne. Żurawina zawiera również witaminę C, prowitaminę A oraz sód i potas, dzięki czemu wspomaga ochronę przed występowaniem kolejnych infekcji. Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.) mogą być stosowane przez cały rok.SkładSproszkowana żurawina (koncentrat żurawinowy, maltodekstryna, ekstrakt z żurawiny, trifosforan wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, wodorotlenek magnezu), żelatyna.
Osoby nietolerujące niektórych cukrów i diabetycy powinni zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem tego produktu.
Waga netto: 33 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użycia2x dziennie po 1 tabletce podczas posiłków popijając dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Żurawina kapsułki 400 mg (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/60f4812c9c4db7de80c0ad4e62a3bcb06fafebe4.jpg