Żurawinowe tabletki do ssania

Zastosowanie Żurawinowe tabletki do ssania (Opakowanie: 120 szt.)Żurawinowe tabletki do ssania (Opakowanie: 120 szt.) to pastylki żurawinowe, które pomagają zachować zdrowie pęcherza. Łagodzą niezbyt poważne infekcje dróg moczowych. Zapewniają również dobre samopoczucie. Mają przyjemny, owocowy smak.
Efekt działania Żurawinowe tabletki do ssania (Opakowanie: 120 szt.)Żurawinowe tabletki do ssania (Opakowanie: 120 szt.) to suplement diety z ekstraktem z żurawiny i słodzikiem. Jest doskonałym źródłem fenyloalaniny. Produkt jest bezglutenowy, bez laktozy, barwników i konserwantów.
Żurawina zawiera witaminę C, B1 i B2, wapń, fosfor, miedź i jod. Jest bogata w błonnik. Nie tylko działa korzystnie na układ moczowy, ale również zapobiega chorobie wrzodowej, obniża poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko zachorowania na miażdżycę i inne choroby układu krążenia.
Składsłodzik: sorbitol, koncentrat żurawiny w proszku (= koncentrat soku żurawinowego, maltodekstryna, nośnik: wodorotlenek magnezu), proszek z aceroli, środek zbrylający: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, środek zbrylający: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat, słodzik: aspartam
2 pastylki do ssania zawierają:
800 mg koncentratu żurawiny w proszku,
60 mg witaminy C (75% NRV*).
*NRV = % wartości referencyjne składników odżywczych zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie informacji o żywności.
Waga netto: 144 g.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.
Sposób użyciaSsać dwie tabletki dziennie.
Dodatkowe informacjeStosować zgodnie z zaleceniami.
Pastylki żurawinowe mogą być przeczyszczające, jeśli zostaną spożyte w nadmiarze.
Żurawinowe tabletki do ssania (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/3e67704bdfd265faa93a1876cac92fc3d30c8ab9.jpg